Prodej rodinného domu 120 m², pozemek 1 084 m²Palkovice, okres Frýdek-Místek 

7 900 000 Kč

Exkluzivně nabízíme k prodeji dřevostavbu rodinného domu v Palkovicích o velikosti 4+kk zastavěná plocha 151 m2, zahrada 1.084 m2, s prostornou terasou a stáním pro 2 auta.

 

V přízemí nemovitosti se nachází 3 ložnice a kuchyň, která je propojena s prostorným, částečně proskleným obývacím pokojem s rohovým krbem. V domě je velká technická místnost s možností napojení na sušičku, pračku + komora na kola. Další úložný prostor je na půdě, kdy ve štítu je světlá výška 2m. Výhodou jsou zděné šatny i s organizéry v každé ložnici. Okna i dveře domu jsou kvalitní dřevěná, trojsklo, vybaveny předokenními žaluziemi. Vytápění podlahové + krb. Ohřev vody řešen elektrickým kotlem, odpad připojen na kanalizaci. Dům má rekuperaci i přípravu na centrální vysavač. V zadní části zahrady je vrt s užitkovou vodou. Podlahové krytiny: vinylová podlaha v kombinaci s keramickou dlažbou, která je v koupelně, wc a technických místnostech. Kuchyň je vybavena, velkou rohovou linkou se zabudovanými spotřebiči. Mezi kuchyní a obývacím pokojem je relaxační zóna, převážně prosklená s výhledem do zahrady a vstupem na terasu.

Pozemek je udržovaný, jsou vysázeny mladé okrasné stromy, které budou zajištovat zastínění části zahrady a je oplocen plnými, betonovými plotovými bloky. Z části zahrady jsou u plotu vysazeny habry. Ven je vyveden ventil na vodu i elektro zásuvky.

Zahradní nářadí a náčiní je možno uložit do dřevěného zahradního domku. Parkovací stání pohodlně vystačí pro 2 auta. Terasa a chodníčky kolem domu jsou řešeny zámkovou dlažbou.

Dům byl užíván majitelem jen krátce.

Jedná se o krásný rodinný dům v žádané lokalitě

Hypotéku Vám vyřídíme do 10 pracovních dnů.

Vhodné i jako investiční nemovitost.

Zájemcům prohlídku doporučujeme.

 


Prodej rodinného domu 94 m², pozemek 545 m²Žabeň, okres Frýdek-Místek 

6 320 000 Kč

 

Exkluzivně nabízíme zděnou novostavbu rodinného domu č.p.333 o dispozici 3+kk, zastavěná plocha 94 m2 se zahradou o rozloze 451 m2 s parkovacím stáním pro 4 auta, v centru obce Žabeň, mimo hlavní silnici. Zcela dokončena je i okrasná zahrada, chodníky, terasa, parkovací stání, trávník je založen. Venkovní osvětlení nad hlavním vstupem, podsvícení podhledů v přední části domu, osvětlení parkovacího stání i terasy. Ven je vyveden ventil na vodu.

Interiér je stylově vybaven. Velké 2 ložnice, prostorná koupelna, technická místnost, kuchyň spojená s obývacím pokojem s přímým východem na terasu.

Kuchyň je vybavena moderní kuchyňskou linkou se zabudovanými spotřebiči + masivní kuchyňský ostrůvek s barovým pultem. Z kuchyně obývacího pokoje je vstup přímo na terasu.

Výhodou je strategická poloha mezi Frýdkem-Místkem a Ostravou. V blízkém okolí je škola, školka, restaurace, obchody, úřady, ale i do 5 minut na cyklostezku, do přírody a na procházky.

Elektro 220v.

Voda z řádu.

Plynová přípojka.

Kanalizace tlaková, kdy opravy zajišťuje obec.

Vytápění teplovodní, podlahové a krbová kamna.

 

Prohlídku doporučujeme.